Bvlgari Man Wood Essence

Bvlgari uus parfüüm Bvlgari Man Wood Essence kannab endas oma keskkonnaga harmoonilises kooskõlas elavale mehele suunatud loodusenergiat. Bvlgari Man Wood Essence sulatab intensiivsed puidunoodid ühte kirgaste tsitruseaktsentidega ning loob seeläbi joovastava täienduse Bvlgari Man kollektsioonile. 

Bvlgari Man Wood Essence

#CITIZENOFNATURE

Maailmakodanikena oleme me eelkõige looduse kodanikud – on ju loodus kogu elu algallikas. Looduse aukartustäratav jõud ja energia on ka parfüümi Bvlgari Man Wood Essence südameks ning seda esindab siin puidu intensiivsus. Ühtlasi ka suurlinnaelu dünaamilisusest kantud Eau de Parfum tõestab, et täiuslik tasakaal looduse ja suurlinna vahel on võimalik ja vältimatult vajalik. Loodusega uuesti üheks saades sõlmib inimene uuesti vahepeal katkenud sideme, saab tagasi oma sisemise jõu ning on valmis ka suurlinnakeskkonda valitsema. Talle meenub, et ta on looduse kodanik – #citizenofnature.

UUS-PUIDUNE SIGNATUUR Bvlgari Man Wood Essence on uljas tour de force.

“Puit on võrratu ja imeline materjal ning annab sellele parfüümile ülivõimsa energialaengu,“ ütleb parfüümimeister Alberto Morillas. Puude imelise energia suunamiseks ja kanaliseerimiseks valis Morillas tugevate puidunootide tarvis välja küpressi, vetiveeria ja seedripuu. “Nimi Bvlgari Man Wood Essence inspireeris mind neid looduslikult intensiivseid noote kokku sulatama,” selgitab ta. Ning sellest kooslusest sündinud Eau de Parfum on niisama uljas ja originaalne nagu selle lõhna kandja. Kunstipäraselt kokku segatud Eau de Parfum on oma ülesehituselt nagu puu: värvikirevad tipunoodid tantsisklevad tuule käes nagu lehed ja oksad, maalähedased südamenoodid kannavad endas puutüve jõudu ja tugevust ning toekad põhjanoodid on vastupidavad nagu puujuured. Kõigi kolme kombinatsioonist sündiv elektrifitseeriv parfüüm avab mehele looduse ääretu ja piiritu jõu allikad.