BIOCYTE Vitalite toidulisand 30tk

16,90 € 0,56 €/tükk
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Vitalite on sertifitseeritud orgaaniline toidulisand, mis annab energiat ja tõstab toonust. Tootes sisalduvad koostisosad on pärit mahepõllundusest. Toode on sobilik veganitele ning pakend on valmistatud taaskasutatud ning taaskasutatavast materjalist.
Väsimuse põhjused on erinevad - selleks võib olla tasakaalustamata elutempo, kus uni ei ole piisav, tasakaalustamata toitumine, aga ka psühholoogilised seisundid, nagu ärevus või stress.
Lõppkokkuvõttes rikub väsimus elukvaliteeti ja võib viia füüsilise ja vaimse kurnatuseni.

Supertoidud nagu acerola, goji marjad ja shiitake sisaldavad antioksüdante, mis aitavad tõsta energiat ja toonust. Nad on looduslike vitamiinide allikad, nagu C-vitamiin ja B12-vitamiin, mis aitavad vähendada väsimust ja aitavad tõsta immuunsust. Toode sisaldab veel guaraana ja ženšenni ekstrakti, mis tugevdavad organismi ja annavad energiat.

Koostis
(1 tablett): Stabiliser (ORGANIC acacia gum); ORGANIC acerola
berry extract 77.7 mg (Malpighia glabra) (including vitamin C: 12 mg, 15% of NRVs*); ORGANIC guarana seed extract 75 mg (Paullinia cupana); ORGANIC Oryza sativa rice extract; ORGANIC goji berry extract 50 mg (Lycium barbarum); ORGANIC ginseng root extract 50 mg (Panax ginseng CA Meyer); ORGANIC shiitake carpophore extract 0.375 mg
(Lentinula edodes) (including vitamin B12: 0.375 μg, 15% of NRVs*). Caffeine 2 mg/day.
Kasutus- ja hooldusjuhised
Kasutamine:

1 tablett päevas suure klaasi veega, soovitavalt hommikul. Kasutada 30 päeva.

Sisaldab kofeiini 2 mg päevases annuses.

100% orgaaniline taimedel põhinev tablett. Sobilik taimetoitlastele ja veganitele.


Hoiatused
Toidulisand ei tohi asendada mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Ärge ületage soovitatud päevaannust. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. Ei soovitata rasedatele või imetavatele naistele ega alla 12-aastastele lastele tervishoiutöötaja nõuanneteta. Hoida temperatuuril kuni 25 ° C tihedalt suletud pakendis, eemal päikesevalgusest.

Lisainfo
Kaubamärk BIOCYTE
Laokood H0182708
Ribakood 3760289221028