BIOCYTE Terracotta vananemisvastane päikeseakaitse 30tk

30,95 € 1,03 €/tükk
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Biocyte on väljatöötanud unikaalse toote, mis soodustab tumeda päevituse tekkimist, naha kaitsmist UV-kiirte vastu ja vananemisvastast toimet tänu Glycoserum EF patendeeritud kompleksile. Päevitamine on naha enneaegse vananemise peamine põhjus.
Naha vananemise paremaks mõistmiseks on oluline teada, kuidas päike meie nahale mõjub. Päike kiirgab kahte tüüpi ultraviolettkiiri: UVA läheb otse naha sügavamatesse kihtidesse ehk dermisesse, samas kui UVB peatub epidermises. Intensiivne päikese käes viibimine (ja veel eriti tundliku naha korral) muudavad mõlemad UV-d dermise ja epiderise rakke. Tagajärjeks on nõrgenenud, kiiremini vananev ja kuiv nahk. Seestpoolt toimides, valmistab Terracotta vananemisvastane päikesekaitse toode nahka ette päikese käes hoidmiseks ja säilitab selle nooruslikkuse.
Toode on välja töötatud ekspertide poolt, optimaalse kontsentratsiooni ja tõestatud efektiivsusega uutest uuenduslikest koostisosadest. Sellel on kaks toimeainet, Glycosérum EF ja melaniini kombinatsioon, mis tagab kolmekordse toime: vananemisvastane, niisutav ja päikese eest kaitsev.

Melaniinil on naha kaitsmisel võtmeroll. Tõepoolest, melaniiniterad suudavad peatada osa päikesekiirtest. Kuidas on see võimalik? Melaniin on võimeline absorbeerima footoneid, neid hajutama, aga ka püüdma vabu radikaale.
Tootes sisalduv melaniin on valmistatud mustast oliivinahast ja iga kapsel sisaldab 20 mg melaniini.
Glycoserum EF® koosneb nisuidudest ekstraheeritud glükolipiididest, fosfolipiididest ja keramiididest. Need kolm lipiidi on naha hüdrolipiidse “kile” koostisosad. Keraamid on täpsemalt sarvkihi koostisosad ja reguleerivad naha veekadu.
Glükoserumi EF® kahekordne toime: vananemisvastane ja niisutav.
C-vitamiin on teie naha tõeline sõber. C-vitamiin kaitseb nahka oksüdatiivse stressi eest ja aitab stabiliseerida kollageeni struktuuri. C-vitamiini tarbimine aitab kaasa naha normaalse funktsioneerimise tagamiseks kollageeni normaalsele moodustumisele.
Vask on oluline minera


Koostis
Ingredients per daily dose (1 capsule): Glycoserum EF®, 350 mg [Triticum aestivum L. wheat seed extract] (including glycolipids 70 mg, phospholipids 24.5 mg, ceramides 0.7 mg); Capsule shell (gelatin, gelling agent: glycerol, dyes: cupric chlorophyllin complexes, black iron oxides); Olive fruit extract Olea europaea subsp. Europaea, 200 mg (of which melanin 20 mg); Sunflower oil ; L-ascorbic acid (including vitamin C 40 mg / 50% VNR *); Thickener: mono- and diglycerides of fatty acids; Emulsifier: sunflower lecithins; Copper sulphate (of which copper 0.3 mg / 30% VNR *).

* VNR = nutritional reference values

Net weight 33g
Kasutus- ja hooldusjuhised
1 kapsel päevas toidu ja suure klaasi veega. Toidulisand ei tohi asendada mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Ärge ületage soovitatud päevaannust. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. Ei soovitata rasedatele või imetavatele naistele ega alla 12-aastastele lastele arstiga nõupidamata. Hoida temperatuuril kuni 25 ° C tihedalt suletud pakendis, eemal päikesevalgusest.
Lisainfo
Kaubamärk BIOCYTE
Laokood H0185741
Ribakood 3760289220700