BIOCYTE Immunite toidulisand 30tk

16,90 € 0,56 €/tükk
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Immunite on sertifitseeritud orgaaniline toidulisand, mis tugevdab looduslikul teel immuunsussüsteemi. Sidrunimaitseline näritav tablett kogu perele alates 6 eluaastast.
Tootes sisalduvad koostisosad on pärit mahepõllundusest. Toode on sobilik veganitele ning pakend on valmistatud taaskasutatud ning taaskasutatavast materjalist.
Tugev immuunsussüsteem – hea tervis
Meie immuunsüsteem koosneb rakkude kogumist, mis on võimeline tuvastama võõrkeha, tuvastama kõrvalekaldeid ja neutraliseerima segava elemendi. Kui võõrkeha satub meie kehasse, käivitab immuunsüsteem selle kaitsmiseks bioloogiliste protsesside ahela.
Stress, väsimus või isegi vale toitumine võivad muuta meie immuunsüsteemi nõuetekohast toimimist, sellepärast aitab vitamiinipreparaat sellel korralikult toimida.

Vitamiinid
Vitamiinid on elutähtsate funktsioonide ja paljude elundite nõuetekohase toimimise jaoks hädavajalikud. Keha sünteesib päikese käes viibides ainult ühte vitamiini: D-vitamiini. Ülejäänud vitamiinid saame toiduga. Toitainete vaese toidu tarbimise korral võib seetõttu soovitada vitamiinide tarvitamist toidulisandite kaudu. Ükski toit ei sisalda kõiki vitamiine. Vitamiine on 13: A-, B-kompleks (B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9, B12), C, D, E ja K ning inimese igapäevased vajadused sõltuvad tema vanusest, soost, kehast, tema elustiil nagu sport või dieedi tüüp.
Koostis
(2 tablets): ORGANIC sugar (31%); ORGANIC maltodextrin;
ORGANIC lyophilised royal jelly 300 mg equivalent to 900 mg of fresh royal jelly; ORGANIC Eleutherococcus senticosus Eleutherococcus root extract 200 mg; ORGANIC Malpighia glabra acerola berry extract 155.4 mg including vitamin C 24 mg (30% of NRVs*); ORGANIC natural lemon flavour; ORGANIC Oryza sativa rice extract; ORGANIC Cladonia rangiferina lichen thallus extract 8.4 mg including vitamin D3: 10 μg (200% of NRVs*). Contains
1.2 mg of sugar per tablet.
Kasutus- ja hooldusjuhised
Täiskasvanud: närida 2 tabletti päevas

Lapsed: närida 1 tablett päevas

Kasutada 30 päeva.

100% orgaaniline taimedel põhinev tablett. Sobilik taimetoitlastele ja veganitele.


Hoiatused
Toidulisand ei tohi asendada mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Ärge ületage soovitatud päevaannust. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. Ei soovitata rasedatele või imetavatele naistele ega alla 6-aastastele lastele tervishoiutöötaja nõuanneteta. Hoida temperatuuril kuni 25 ° C tihedalt suletud pakendis, eemal päikesevalgusest.
Lisainfo
Kaubamärk BIOCYTE
Laokood H0182709
Ribakood 3760289221059