BIOCYTE Collagen Matcha tee 10tk

24,95 € 2,50 €/tükk
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Saadaval
  • Rocca al Mare: Saadaval
  • Lõunakeskus: Saadaval
  • Pärnu: Saadaval
Kirjeldus
Kas Matcha tee ja kollageen kuuluvad juba sinu tervislike eluviiside juurde? Kui ei, on aeg tutvust teha nende kahe imelise koostisosaga Biocyte innovaatilises Collagen Matcha Tea tootes.Päevane annus annab 5000mg kollageeni, matcha teest tulenevaid antioksüdante ning ühtlaselt jaotunud energiat kogu päevaks.Matcha tee

Jaapani keeles tähendab “cha” teed ja “ma” tähendab pulbrit, nii et sõna matcha tähendab sõna-sõnalt rohelise tee pulbrit. Erinevalt teistest teedest tarbitakse siin kogu lehte pulbrina, mis teeb sellest väga võimsa kvaliteetse rohelise tee. 1 Matcha tee = 10 tassi rohelise teega. Roheline tee on tuntud ka ergutina, mis sisaldab kofeiini. Siis võib tekkida küsimus, kas organism ei saa kofeiini üledoosi? Ei. Matcha tee teeb eriliseks see, et ta sisaldab lisaks aminohapet L-teaniin ning koos kofeiiniga tagab ühtlaselt jaotunud energia kuni 6 tunniks. Matcha tee aitab keskenduda, parandab mälu ning ei tekita kohvile omaseid ärevushäireid.
Matcha tee pole lihtsalt roheline tee. Lisaks energialaengule sisaldab ta olulisi antioksüdante, kaitstes meie rakke, lisaks rauda, kaaliumit, kaltsiumit, A ja C vitamiini, aitab kaasa kaalulangusele, puhastab keha toksiinidest ja raskemetallidest, ei tõsta vererõhku ega pulssi.
Kliiniliselt tõestatud efektiivsus!
Koostis
Ingredients: (1 stick): Collagen hydrolysate 5 g (including fish collagen hydrolysate 2.5 g); Maltodextrin; Camelia sinensis L. matcha green tea leaf powder 400 mg; Natural flavours; Anti-caking agent: magnesium carbonate;
Sweetener: steviol glycosides. Sugar-free. Natural sweetener.

Kasutus- ja hooldusjuhised
Lahusta päevane annus 1 pakike teed külma või kuuma veega (max 80°C) soovitavalt hommikul. Segage täieliku lahustumiseni. Päevane annus sisaldab 16mg kofeiini.
Hoiatused
Toidulisand ei tohi asendada mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Ärge ületage soovitatud päevaannust. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. Ei soovitata rasedatele või imetavatele naistele ega alla 12-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 ° C tihedalt suletud pakendis, eemal päikesevalgusest.


Lisainfo
Kaubamärk BIOCYTE
Laokood H0180598
Ribakood 3760289220670