BEVERLY HILLS Black 2in1 aktiivsöega hambavalgenduskomplekt

36,95 € 36,95 €/tükk
Saadavus
  • E-pood: Saadaval
  • Kristiine: Saadaval
  • Ülemiste: Ei ole saadaval
  • Rocca al Mare: Ei ole saadaval
  • Lõunakeskus: Ei ole saadaval
  • Pärnu: Ei ole saadaval
Kirjeldus
Professionaalne hamabavalgendus teie kodus! Hambavalgendusribad ja pliiats, mis sisaldavad PAP valgendavaid molekule ja aktiivsütt. Tootes sisalduv kookosõli aitab vähendada hambakatu kogunemist ja hävitab suus olevaid kahjulikke baktereid. Ohutu ja lihtne hambavalgendus professionaalsete tulemustega. Komplekt sisaldab 28 hambavalgendusriba 14tk lühemaid ribasid alumistele ja 14tk pikemaid ribeasid ülemistele hammastele) ja 1 hambavalgenduspliiats, mis aitab pikendada ribade mõju ning mida on väga mugav kaasa võtta. Parabeeni, laktoosi, gluteeni ja mikroosakeste vaba. Toodet ei ole testitud loomadel.
Koostis
Glycerin, Aqua, Propylene Glycol, Phthalimidoperoxycaproic Acid, Hydrated Silica, Dicalcium Phosphate, Disodium EDTA, Carbomer, Menthol, Sodium Hydroxide, Hydroxyethyl Cellulose
Kasutus- ja hooldusjuhised
Enne valgendusribade kasutamist veendu, et hambad on kuivad. Aseta valgendusriba esmaslt alumistele hammastele ning seejärel ülemistele hammastele. Lase mõjuda 30 minutit. Eemalda ribad ja loputa suu korralikult.
NB! Kasutamiseks üle 18 aastastele. Hoida valguse eest kaitstult ja lastele kättesaamatus kohas. Mitte alla neelata. Toode ei ole sobilik raseduse või rinnaga imetamise ajal. Ärge kasutage toodet kui teil on igemehaigused, haavandid, igemete verejooks või esineb hammaste tundlikkust.
Hoiatused
Kasutamiseks üle 18 aastastele. Hoida valguse eest kaitstult ja lastele kättesaamatus kohas. Mitte alla neelata. Toode ei ole sobilik raseduse või rinnaga imetamise ajal. Ärge kasutage toodet kui teil on igemehaigused, haavandid, igemete verejooks või esineb hammaste tundlikkust.
Lisainfo
Kaubamärk BEVERLY HILLS
Laokood H0183865
Ribakood 5020105003565