AUSTRALIAN GOLD - NR 1 HOIDJA PÄIKESE KÄES!

Suvi on kohal, seepärast on igati kohane võtta teemaks kauni, tervisliku ja püsiva jume loomine.

Australian Goldil on rannamõnude nautlejatele soovitusi!

Suvel randa minnes tuleb varuda endale SPF päikesekaitsekreemi. Päikesekaitsekreem kaitseb nahka UVA&UVB kiirte eest – siin kindlasti jälgi, et ka sinu teised päikesekaitse kreemid kaitseksid sind nii UVA kui UVB eest! Õige kaitsega kreem aitab vältida päikesepõletust, ennetab vananemismärkide teket ja hooldab nahka sügavuti, mis annab sulle veel lisaks ka soovitud ilusa loomuliku päevituse.

Kas sa tead, mida tähendab tegelikult päikesekaitse tootel olev SPF number? Räägime üle!

Paljude inimestel on ekslik arvamus, et päikesekaitsetootel olev suurem faktori number takistab tugevat pruuni jume saavutada. Kuid see ei vasta tegelikult tõele, sest faktori number näitab kui kaua ajaliselt antud faktor meie nahka kaitseb. Toome sulle näite, valides kreemi millel on faktor SPF 10 - tuleb korrutada see number 10-ga, et saada teada, kui kaua kreem sinu nahka kaitseb. Ehk antud näite naha kaitse ajaks saame 100 min ehk 1 tundi ja 40 minutit.

Ära karda suurema SPF faktoriga tooteid, vaid kaitse oma nahka alativõimaliku päikesepõletuse eest ning saavutad kuldse ning terve jume! 

Lisaks ära unusta, et pärast aktiivset sporti või ujumist, tuleb päikesekaitsekreemi peale kanda kohe pärast eelpool mainitud tegevusi, sest kreemi toimeaeg võib väheneda. 

Klientide lemmik: AUSTRALIAN GOLD Spray Gel with bronzer SPF 15 

Annab nahale rikkaliku kuldse sära koheseks värviks, niisutab ja jätab naha siidiselt pehmeks!

PRO TIP! Koori nahka enne päevitamist – miks?

Alati tasub 12–24 tundi enne päevitamist õrnalt koorida oma nahka niisutavate ja kergete koorijatega selleks, et tagada päevituse ühtlasem tulemus ning pikemalt kaunis jume.

Kui sa ei soovi pruunistajaga päevituskreemi on Australian Goldil ka suur klassikaliste kreemide valik.

Näiteks see AUSTRALIAN GOLD Spray Gel SPF 30 sisaldab endas looduslikke päevalille-, teepuu- ja oliiviõlisid naha ülima niisutuse jaoks, mis võimaldab sul saavutada kauni päevituse!

Kui juhtub, et saad päikesepõletuse on meil sulle spetsiaalselt leevendava toimega AUSTRALIAN GOLD Soothing Aloe Gel. See geel muudab päikesest või tuulest kahjustanud naha siidiselt pehmeks. Vitamiinid C ja E hooldavad päikesest põlenud nahka. 

Kuidas pikendada oma suvist päevitust? 

Australian Gold Hemp Nation sari on loodud spetsiaalselt kõigile päevitajatele, kes soovivad oma jume eest hoolt kanda, et saavutatud jume kestvus oleks maksimaalne. Hemp Nation kreemid tagavad sinu naha pikaajalise niisutuse ning pakuvad laia lõhna valikut, et igaüks leiaks enda lemmiku! 

2022 aastal lisandusid Hemp Nation sarjaga kaks uut tulijat.

AUSTRALIAN GOLD Hemp Nation Kiwi & Cactus Water päevitust pikendav kehakreem 535ml ja Hemp Nation Eucalyptus & White Tea päevitust pikendav kehakreem 535ml.

Sinu selle suve parimad kaaslased -  Australian Gold päikesekaitsetooted!

TUTVU KOGU TOOTEVALIKUGA SIIN >>